با یک مسواک هوشمند بهداشت دندان خود را حفظ کنید

شاید باورپذیر نباشد ولی اکثر افراد فرایند مسواک زدن صحیح را نمی دانند. در نتیجه، این روزها بسیاری از دندانپزشکان استفاده از مسواک برقی را توصیه می کنند. تنها به این خاطر که اطمینان حاصل شود که دهان به شکلی که باید، تمیز شود.
با این وجود مشکل این است که حتی محبوب ترین مسواک های برقی مجموعه چالش های خاص خود را دارند. آنها می توانند گران قیمت و شکننده باشند و یا برخی به اندازه یک کتابچه راهنمای قدیمی نیاز به آموزش حرفه ای داشته باشند تا بتوان بیشترین بهره را از آنها برد.
بنابراین، قبل از اینکه پول زیادی را صرف خرید یک مسواک ساده کنید، از مزایای فناوری پیشرفته جدیدترین تکنولوژی مسواک هوشمند مطلع شوید.

فناوری بلوتوث، تکنیک صحیح مسواک زدن را آموزش می دهد.

بسیاری از جدیدترین مسواک های هوشمند بلوتوث دارند و به شما این امکان را می دهند که مسواک را مستقیماً به تلفن هوشمند خود متصل کنید تا بتوانید عمیق ترین و متمرکزترین مسواک زدن را انجام دهید.
برنامه های ویژه موجود برای نصب بر روی تلفن هوشمند، به مسواک لینک می شوند و در بهتر جلوه دادن فضای داخلی دهان به شما کمک می کنند. برخی از برنامه ها حتی روایت هدفمندی را ارائه می دهند که شما را تشویق می کند تا به نقاطی از دهان که معمولا از دسترس خارج هستند و دسترسی به آن بخش ها دشوار است، توجه بیشتری داشته باشید.
هرچه در توجه به دندان ها تلاش بهتری داشته باشید، این برنامه ها به شما اطلاع می دهند و تشویقتان می کنند تا بتوانید با اطمینان از خانه خارج شوید و از مسواک زدن خود راضی باشید.

سنسورهایی که به شما کمک می کنند تا به میزان مناسب به دندان ها فشار وارد کنید.

بیشتر دندانپزشکان می گویند که یکی از بدترین عاداتی که اکثر افراد هنگام مسواک زدن روی دندان ها دارند، این است که با فشار زیادی این کار را انجام می دهند. برای کمک به رفع این مشکل، جدیدترین مسواک های هوشمند مجهز به سنسورهای پیچیده هستند که می توانند احساس کنند آیا شما فشار زیادی وارد کرده اید یا فشار وارد شده مناسب است.
اگر شروع به فشار بیش از حد کنید، دسته برخی از این مدل مسواک ها به آرامی لرزش آغاز می کنند. با این آلارم به شما کمک می کند تا فشار را اصلاح کرده و فشار مناسبی وارد کنید.

سرهای مسواک انعطاف پذیر و طرح های سبک، با قابلیت استفاده آسان

بسیاری از مدل های استاندارد مسواک برقی به دلیل سنگین و سفت بودن بدنام هستند. تولید کنندگان مسواک هوشمند با ارائه ی جدیدترین مدل های خود، توجه خاصی به این مشکل داشته اند.
برخی از مدل ها دستگیره های مناسبی دارند که راحت تر در دست قرار می گیرند. علاوه بر این، مارک های بالاتر طرح های ارگونومیک و سرهای قابل انعطافی ارائه می دهند که می توانند به هر شکاف دندان برسند و حتی سخت ترین پلاک را از بین ببرند.
این ویژگی به خصوص زمانی که مسواک هوشمند شما با یک برنامه مسواک زدن سازگار باشد، مفید خواهد. زیرا این ویژگی ها باعث می شوند که سر مسواک شما در گوشه هایی که حتی نمی دانید وجود دارند، خم شود.
همه این فناوری پیشرفته مسواک زدن بسیار دلپذیر به نظر می رسد، با این وجود برخی از مدل ها شاید گران باشند.

لیست مقالات دنداتپزشکی دکترکیخا