کلینیک تخصصی جرمگیری دندان | مرکز تهران

در این مقاله قصد داریم به یکی دیگر از خدمات کلینیک دندانپزشکی فوق تخصصی هاجر واقع در بلوار کشاورز(مرکز تهران) ، جرم گیری دندان، بپردازیم .
از دیگر خدمات دندانپزشکی هاجر، جرم گیری دندان می باشد. که توسط متخصصان و دندانپزشکان ارائه می شود شامل دو دسته است. بعضی از این خدمات مربوط به امور زیبایی بوده اما بعضی دیگر از این خدمات درمانی می باشند. البته می توان گفت بعضی از خدماتی که توسط دندانپزشکان ارائه می شود هم شامل خدمات زیبایی بوده و هم شامل خدمات درمانی می باشند. جرم گیری را می توان از جمله موارد زیبایی به حساب آورد.

جرم گیری دندان چیست؟

با فعالیت باکتری های موجود در دهان، لایه هایی به نام پلاک بر روی دندان ها ایجاد می شوند و می توانند به مینای دندان آسیب رسانده و مشکلات و عوارض بی شماری را برای سلامت دهان و دندان ایجاد کنند.بدین منظور از جرم گیری برای برطرف کردن رسوب هایی که در قسمت پایین دندان و نزدیک به لثه قرار دارد استفاده می شود. این رسوب ها باعث می شوند دندان ها رنگ تقریباً زردی داشته باشند. زردی دندان ها یکی از اصلی ترین عاملی هایی است که سبب می شود لبخند فرد، زیبا به نظر نرسد. در صورتی که جرم گیری به موقع انجام نشود ممکن است منجر به پوسیدگی دندان شود و مشکلات ثانویه پیش بیایید همچنین امکان برداشتن این پلاک ها به راحتی ممکن نبوده و لازم است تا توسط دندانپزشک این کار برای بیمار انجام شود و حتما جرم گیری دندان باید، به کمک ابزار های خاص خود برای پاکسازی دندان در کلینیک های تخصصی مورد استفاده قرار گیرد.
که از جمله معتبر ترین و مجهز ترین این کلینیک ها کلینیک تخصصی دندانپزشکی هاجر واقع در بلوار کشاورز می باشد.


در ادامه مطلب به علت های مختلف جرم گرفتن دندان ها می پردازیم که از جمله این علل ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:


-یک بار استفاده از مسواک در طول روز
-مصرف بیش از حد مواد غذایی چسبناک و شیرین
-عدم استفاده از خمیر دندان
-عدم استفاده از نخ دندان
تشکیل جرم های دندانی بسیار راحت و سریع اتفاق می افتد. شما باید به خوبی بهداشت دهان و دندان خود را رعایت کنید تا تشکیل آن ها را به تعویق انداخته و اجازه باقی ماندن آن ها را روی دندان های خود ندهید.
اولین قدم برای رسیدن به لبخندی زیبا مراجعه به کلینیک دندانپزشکی فوق تخصصی هاجر و مشاوره با دندانپزشکان متخصص به صورت رایگان می باشد . چرا که شما سزاوار این لبخند زیبا هستید که با اعتماد به نفس بیشتر در کنار عزیزانتان بدرخشید .

به مشاوه نیاز دارید؟

021-66928546  |  021-66925382