پلاک زیبایی دندان: در یک چشم بهم زدن صاحب لبخند هالیوودی شوید

پلاک زیبایی اسنپ آن اسمایل

اسنپ آن اسمایل (Snap-On Smile) نام نوعی پلاک زیبایی دندان است که آسان و بدون درد و فوری شما را صاحب لبخندی زیبا و هالیوودی میکند. پس از سالها تحقیقات گسترده و پیشرفتهای دندانپزشکی، اکنون میتوانید از حاصل این سالها یعنی پلاک زیبایی دندان استفاده کنید. اسنپ آن اسمایل پوسته های نازک و محکمی هستند که کاملا شبیه و همرنگ دندانهای طبیعی و بی نقص می باشند (شکل بالا). در حالی که این پلاک در دهان شما قرار دارد، به راحتی میتوانید چیزی بخورید یا بنوشید. مراقبت از آن کار ساده ای است و یک راه حل موقتی یا دائمی برای زیبا سازی لبخند به شمار می آید. این پلاک زیبایی دندان هم برای فک بالا و هم برای فک پایین تهیه میشود.

در فرمول منحصر به فرد اسنپ آن اسمایل از رزین دندانپزشکی استفاده شده است که بسیار محکم و مقاوم است. با کمک پلاک زیبایی دندان با هزینه ای بسیار کم اعتماد به نفس را به خود باز میگردانید و به راحتی و بدون نگرانی لبخند میزنید. پلاک زیبایی دندان را در هر سنی میتوانید استفاده کنید و برای جایگذاری آن نیازی به مراجعه به دندانپزشک یا استفاده از ابزارهای دندانپزشکی ندارید.

پلاک دندان چه مشکلاتی را بر طرف میکند؟

  • فاصله بین دندانها، کج بودن دندانها، زرد یا تیره بودن دندانها یا جای خالی دندان را به خوبی پنهان میکند
  • برای افرادی که نمیتوانند بریج یا ایمپلنت استفاده کنند، مناسب است
  • هر کسی که خواهان لبخند هالیوودی است اما نمیخواهد ناراحتی و درد یا هزینه زیادی بابت آن بپردازد، میتواند از این گزینه استفاده کند.
  • هر کسی که دندان مصنوعی متحرک دارد و میخواهد جایگزین راحت تر و بهتری داشته باشد میتواند از پلاک اسنپ آن اسمایل بهره ببرد.

چگونه میتوانم این پلاک دندان را تهیه کنم؟

1- به دندانپزشک مراجعه کرده و مدل مورد نظر و رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید

2- دندانپزشک قالبی از دندانهای شما تهیه میکند

3- سه هفته بعد برای دریافت پلاک به مطب مراجعه کنید. به محض دریافت پلاک، میتوانید آن را استفاده کنید.