رزومه دکتر هاجر کیخا

به نام خدا
دکتر هاجر کیخا
دکتر هاجر کیخا فارغ التحصیل رشته ی دکترای دندان پزشکی در سال 1380 می باشند .
ایشان پس از پایان تحصیلات ابتدا در جوار بارگاه ملکوتی کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س)در شهر قم با راه اندازی مطب مشغول به فعالیت شده، سپس در سال 1387 به تهران بازگشته و پس از کسب تجربه های علمی وعملی کافی اقدام به راه اندازی کلینیک دندانپزشکی هاجر نمودند.
دکترکیخا ضمن گذراندن دوره های تخصصی ارتودنسی درسال 1388 موفق به اخذ مدرک ارتودانیتیکس با کسب رتبه ممتاز گردید. 
کلینیک دندانپزشکی هاجر ضمن عقد قرارداد با بیمه های تکمیلی تامین اجتماعی، شهرداری، بانک سپه، ملی، کشاورزی، صادرات، رفاه، بیمه ایران، بیمه آسیا، بیمه دانا، بیمه کارآفرین، سامان، سرمد، حافظ، میهن، تجارت نو، دی، ما، نوین، پارسیان، آرمان، کوثر و بیمه سلامت جهت رفاه حال مراجعه کنندگان به یکی از مجهزترین مراکز دندانپزشکی در سطح کشور ارتقاء که با همکاری تیم متخصص ومتعهد دانشگاهی آماده خدمت به شما عزیزان می باشند.
درکنار شما وبرای شما عزیزان مکانی فراهم نموده ایم تا بتوانیم آنچه را درتوان داریم اعم از تجربه وعلم به کار گیریم تا زیباترین لبخند را به همراه رضایت واطمینان به شما هدیه دهیم
مفتخریم که جدیدترین روش ها در درمان های جامع دهان و دندان و فک وصورت را درمکانی بسیار زیبا و آرام به شما عزیزان ارائه دهیم.
اکثر لوازم مورد استفاده به صورت یکبار مصرف می باشند و جهت استریل کردن سایر لوازم جدیدترین سیستمهای استرلیزاسیون با ضریب اطمینان 100% به کار گرفته می شود.